Hakkımızda

Manulaş Manisa Ulaşım Hizmetleri Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş bir kamu iştiraki olup, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin %100 sermayesi ile 17.06.2014 tarihinde kurulmuş olup, kuruluş amacı ulaşım toplu taşıma ve oto garaj işletmeciliği ve ticaret hizmetleri olarak tasdik edilmiştir. 
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz ERGÜN’ün başkanlığında ve bakanlık temsilcisi Halil İbrahim GÜNAYDIN gözetiminde 25.11.2014 tarihindeki ilk genel kurulu toplanarak, kuruluş kararlarını almışlardır. 
Bu kararlar 11.12.2014 tarih ve 8713 sayılı ticaret sicil gazetesinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.Tescil tarihi 05.12.2014 olarak ilan edilmiş olup, şirketimiz yönetiminde, Sn. Aytaç YALÇINKAYA Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, Sn. Yılmaz GENCOĞLU Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine, Sn. Ahmet TURGUT, Sn. Ziya ELMALI ve Sn. Mümtaz KAHYA ise Yönetim kurulu üyeliklerine atanmıştır. Daha sonra Nisan 2016 da Ahmet CÜLEN Yönetim Kurulu Üyeliğine atanmıştır. 

 

Şirket Ofisi olarak belirlenen adres; Merkez Efendi Mah. Mimar Sinan Bulvar No:127 Yunusemre /MANİSA olup, Manisa Ticaret Odası binasının zemin katı kiralanarak; Şubat 2015’in ilk haftası faaliyetine başlamıştır. 

     

_________________________________________________________________________________________________________________________                                      

                                   Yönetim Kurulu Üyeleri

Yönetim Kurulu Başkanı                                 Aytaç YALÇINKAYA

Yönetim Kurulu Başkan Vekili                      Yılmaz GENÇOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi                                      Ahmet TURGUT

Yönetim Kurulu Üyesi                                      Ahmet CÜLEN

Yönetim Kurulu Üyesi                                      Mümtaz KAHYA

Yönetim Kurulu Üyesi                                      Ziya ELMALI

 ________________________________________________________________________________________________________________________